Запровадження податку на виведений капітал має ряд переваг для держави та бізнесу, - Олександр Данилюк
Міністерство фінансів України, опубліковано 21 березня 2018 року о 16:44

Міністр фінансів Олександр Данилюк переконаний, що запровадження податку на виведений капітал має ряд переваг. Зокрема, це спрощення адміністрування податків, стимулювання реінвестицій в бізнес, детінізація економіки. Про це Олександр Данилюк зазначив в інтерв’ю інформаційному агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Я впевнений, що податок на виведений капітал сприятиме спрощенню адміністрування та детінізації економіки країни, а також стимулюватиме реінвестиції. Наразі ключовий ризик – втрати бюджету та збільшення дефіциту в перші роки запровадження. Тому ми маємо чітко продумати компенсатори”.

Він додав, що продумане введення податку на виведений капітал замість податку на прибуток “може бути одним з тих неординарних кроків, які на цьому етапі можуть дати Україні переваги для більш стрімкого розвитку економіки”.

Минулого року Мінфін розробив законопроект щодо податку на виведений капітал. Провів більше 40 зустрічей, до процесу долучилися понад 100 експертів. У грудні 2017 року Уряд ухвалив законопроект і його було направлено на розгляд Національної ради реформ.