• In English
 • За січень-листопад аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на 48,2 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 26 грудня 2018 року о 09:59

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за січень-листопад 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 48,2 млн грн.

  За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 80 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів виконано 96 пропозицій.

  Правоохоронним органам передано матеріали 40 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 27 досудових розслідувань та вручено 18 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств, установ та організацій, під час ревізій в яких виявлені порушення, у 21 випадку застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

  За допущені порушення 265 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 50 осіб – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 7 посадових осіб звільнено із посад.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 998,6 тис. грн.