• In English
 • За січень-квітень 2018 року сумські аудитори забезпечили відшкодування втрат на понад 8 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 17 травня 2018 року о 09:31

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня-квітня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 8 млн грн.

  Окрім того, аудитори попередили порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму 73,5 млн грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 66 управлінських рішень.

  Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій розпочали дванадцять досудових розслідувань та вручили шість письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До установ, у яких виявлено бюджетні правопорушення, застосовано 8 заходів впливу: у двох випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у двох - призупинено бюджетні асигнування та чотирьом розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

  За порушення фінансової дисципліни 11 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності,  19 – до дисциплінарної та матеріальної.