• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті перших Всеукраїнських ігор «Combat Games»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 28 лютого 2019 року о 12:26

  У Києві сьогодні стартували перші Всеукраїнські ігри з єдиноборств серед школярів «Сombat Games». Переможці змагань захищатимуть прапор України на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів «ISF World School Combat Games 2019».

  Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко від імені Уряду привітав учасників та побажав успіхів у змаганнях і наголосив, що головне – участь молоді в спортивних іграх.

  «Хтось з вас  переможе у цих змаганнях, хтось потім принесе славу нашій державі на Всесвітніх іграх. Але головне, що ви цікавитесь спортом, дбаєте про здоров’я, фізичний розвиток. А це щастя для ваших батьків, тренерів і всієї країни», – зазначив В’ячеслав Кириленко.

  Підтримати юних спортсменів також завітали президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, заступник Міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, президент Спортивної студентської спілки України, ректор НУФВСУ Євгеній Імас, чемпіони та призери європейських і світових першостей.

  Довідково

  «Сombat Games» проводяться з метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту в закладах загальної середньої освіти. У відбіркових змаганнях взяли участь 7200 дівчат і хлопців з 24 регіонів України та Києва. 1100 із них сьогодні змагаються за путівки на Всесвітні ігри з єдиноборств серед школярів «ISF World School Combat Games 2019», які з 16 до 21 червня проходитимуть у Будапешті (Угорщина). Змагатимуться вони в пятьох видах спорту: боротьба вільна та греко-римська, дзюдо, карате, тхеквондо.

  В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті перших Всеукраїнських ігор «Combat Games» В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті перших Всеукраїнських ігор «Combat Games» В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті перших Всеукраїнських ігор «Combat Games»