• In English
 • Відшкодування втрат на суму понад 30 млн грн забезпечили аудитори Донеччини протягом січня-грудня 2018 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 31 січня 2019 року о 10:31

  Фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області протягом січня-грудня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 30млн гривень.

  Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло майже 10 млн грн та відшкодовано понад 20 млн грн незаконних, нецільових втрат та недостач, які допустили підконтрольні об’єкти.

  За результатами контрольних заходів правоохоронним органам передано матеріали 27 ревізій, за результатами 11-ти з них розпочато досудові розслідування.

  За допущені порушення 29 установам зупинено операції з бюджетними коштами. Окрім того, за недотримання законодавства 152 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 – до дисциплінарної відповідальності та 3 посадові особи звільнено з займаних посад.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 2,1 млн гривень.