• In English
 • Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко обговорив з мером Вроцлава Яцеком Сутриком питання розширення співпраці в усіх сферах
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 01 лютого 2019 року о 13:52

  1 лютого відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка з мером міста Вроцлав (Польща) Яцеком Сутриком. Сторони обговорили питання розвитку та розширення співпраці у галузях спорту, культури, науки та освіти, місцевого самоврядування тощо та засвідчили свою готовність до реалізації спільних проектів в усіх напрямах.

  У ході зустрічі Павло Розенко наголосив, що Україна і Польща мають одні стратегічні цілі, зокрема, щодо членства в ЄС і НАТО. Він також зауважив, що Україна готова розвивати співпрацю в усіх напрямах як на державному, так і на місцевому рівнях.

  «У нас набагато більше спільного, ніж питань, які викликають дискусії. Ми завжди готові підтримати ініціативи щодо розвитку та розширення співпраці в усіх напрямах», - підкреслив він.

  Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко обговорив з мером Вроцлава Яцеком Сутриком питання розширення співпраці в усіх сферах