• In English
 • Ветеранській літературі на Книжковому Арсеналі бути!
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 07 березня 2019 року о 12:48

  «Концепція, яку вчора під час обговорення участі ветеранів-письменників в Книжковому Арсеналі озвучили Мартін Брест та Олексій Петров, ухвалена директором та організатором Книжкового Арсеналу Олесею Островською», – про це заявила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

  Вперше буде створено великий ветеранський простір книжок авторів-ветеранів. Формат – військовий намет. Так, саме намет як єдиний природний формат, що дозволяє сфокусувати всі відчуття в одному місці. Правда про війну від воїнів.

  «Впевнена, що наш книжковий намет стане головною родзинкою Книжкового Арсеналу в цьому році. Будуть презентації та обговорення, автограф-сесії не лише відомих ветеранів-письменників, а й тих, твори яких ми відкриємо читачам вперше. Це буде класно!

  Дякую Олесі Островській за підтримку ідеї ветеранів і позицію. Під час зустрічі вона розповідала про можливості і співпрацю, але для мене головною стала її фраза – ніхто не має більшого права представити книгу про війну, аніж ветерани-автори, а всі можливості ми надамо», – повідомила Ірина Фріз.