В Одесі розпочалася головна конференція з планування українсько-румунського навчання «Ріверіан – 2018»
Міністерство оборони України, опубліковано 12 червня 2018 року о 15:27

12 червня в Одесі розпочалася головна конференція  з планування українсько-румунського навчання «Ріверіан-2018».

Метою заходу є розробка концепції та загального плану проведення навчання. У конференції прийняли участь офіцери Військово-Морських Сил України ЗС України, Одеського загону морської охорони Державної прикордонної служби України та представники Румунії.

«Основними завданнями першого в історії двостороннього українсько-румунського навчання є сумісне відпрацювання заходів підготовки в складі тактичних груп та підвищення рівня взаємосумісності, - зазначив заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неїжпапа. - Таким чином ми демонструємо нашу взаємодію і можливість забезпечення регіональної безпеки у відповідній операційній зоні».

У ході вступного брифінгу учасники обговорили відпрацьовані під час початкової плануючої конференції питання. Протягом двох днів буде уточнено  план проведення навчання, навчальні питання та основні епізоди, узгоджено логістичні потреби та організацію зв’язку. Також планується обговорення питання структури штабу керівництва навчанням та порядок його роботи.