• In English
 • У Кам’янці-Подільському обговорили заходи, що відбудуться в рамках національного конкурсу «Молодіжна столиця України-2019»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 29 січня 2019 року о 15:08

  Протягом 2019 року в Кам’янці-Подільському, який став переможцем національного конкурсу «Молодіжна столиця України», відбудеться низка заходів, зокрема, Всеукраїнський молодіжний форум.

  Про це йшлося на робочій зустрічі, яка відбулась за участі представників Міністерства молоді та спорту, керівництва міста, Українського інституту міжнародної політики, Національної молодіжної ради України, місцевих активістів.

  «Ми говорили сьогодні, що молодіжна столиця України – насамперед статус. Наступний крок – наповнення його практичним змістом. Важливо, що Кам’янець-Подільський – не обласний центр, не місто-мільйонник – показав свою спроможність взяти відповідальність на себе. Тепер наше завдання – допомогти достойно пронести цей статус протягом року і показати іншим містам можливості, які несе в собі статус молодіжної столиці», – наголосив заступник Міністра Олександр Ярема під час зустрічі.

  Він зазначив, що Мінмолодьспорту вже підготував відповідні листи до інших міністерств, міжнародних партнерів із проханням підтримати Кам’янець-Подільський своїми ініціативами і ідеями із конкретними ресурсами та можливостями.

  «Ми раді, що до роботи підключаються Молодіжна рада, Інститут міжнародної політики, місцеві організації», – додав Олександр Ярема.

  Крім Всеукраїнського молодіжного форуму попередньо заплановано, що протягом року в місті відбудуться: інтенсив факультету муніципального управління «Свідомий вибір – майбутнє молоді»; обмін досвідом між молоддю Донеччини та Хмельниччини; круглий стіл, присвячений формуванню міського простору та сталому розвитку міста, а також різноманітні культурні заходи.