• In English
 • В ДІУ відбулося перше засідання Комісії з відбору житла для передачі його у фінансовий лізинг
  Державна іпотечна установа, опубліковано 07 лютого 2019 року о 09:54

  5 лютого в Державній іпотечній установі відбулося засідання Комісії з відбору проектів житлового будівництва для забезпечення житлом поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

  На першому засіданні затверджено склад Комісії, розглянуті процедурні питання її роботи, а також типові форми документації, яка необхідна для участі у конкурсах з придбання житла відповідно до Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2018 року №1201.

  Державною іпотечною установою розпочато процедуру придбання житла для передачі його поліцейським та особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту у фінансовий лізинг відповідно до отриманих заявок та специфікацій.

  Закупівля житла та подальша передача його на умовах фінансового лізингу вищезазначеним категоріям громадян буде здійснюватися в усіх регіонах України.