Україна має виконати мінімальний стандарт BEPS, щоб не потрапити в офшорний список ЄС, - Олександр Данилюк
Міністерство фінансів України, опубліковано 21 березня 2018 року о 16:33

Євросоюз буде встановлювати санкції щодо тих, хто не запровадив мінімальні стандарти BEPS (план боротьби з ухиленням від оподаткування та виведенням грошей в офшори) до кінця року, - про це заявив Міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв’ю інформаційному агентству “Інтерфакс-Україна”.

«Український бізнес, який зараз так складно завойовує європейські ринки, користуючись Угодою про асоціацію, може опинитися в такій незручній ситуації, коли до нього будуть вводитися обмеження через те, що Україна опинилася в «офшорному» списку, тому що не виконала мінімальний стандарт BEPS вчасно», - додав Міністр.

Олександр Данилюк зазначив, що впровадження чотирьох кроків мінімального стандарту BEPS дадуть можливість у повній мірі оподатковувати зароблений в Україні прибуток. Тому найближчим часом очікуємо підписання і ратифікації Багатосторонньої угоди MLI - це виконання двох з чотирьох кроків мінімального стандарту BEPS. Ця угода дозволяє оперативно та одночасно внести зміни в усі необхідні двосторонні угоди про уникнення подвійного оподаткування, яких в Україні понад 70.

Більше про BEPS за посиланням.