• In English
  • У Збройних Силах України працюють і проходять службу майже 56 тисяч жінок, – Степан Полторак
    Міністерство оборони України, опубліковано 07 березня 2019 року о 12:54

    «Сьогодні в Збройних Силах України працюють і проходять службу майже 56 тисяч жінок, із них – 26 тисяч – є військовослужбовцями, а 3,5 – офіцерами». Про це 7 березня повідомив Міністр оборони України Степан Полторак під час урочистого зібрання з нагоди Міжнародного жіночого дня.

    «Дякую вам за те, що ви поміняли свою думку про службу в армії. Раніше існувала така думка, що військовослужбовці-жінки в армії служать на посадах, пов’язаних із забезпеченням тилових підрозділів. Лише за останній час кількість посад і спеціальностей у війську, на яких можуть проходити службу жінки-військовослужбовці, збільшилася на понад 100 спеціальностей, – наголосив глава оборонного відомства. – Завдяки вашим зусиллям і вашій прац, сьогодні ми побудували Збройні Сили, які є абсолютно мотивованими, дисциплінованими, патріотичними та найголовніше – непереможними».

    На жаль, 6 військовослужбовців-жінок віддали своє життя, захищаючи Україну: Петрик Віра Іванівна, Хорунжа Наталія Олександрівна, Вовк Алла Юріївна, Носкова Катерина Володимирівна, Галицька Сабіна Станіславівна та Бакланова Олеся Олександрівна.