• In English
 • У НАТО високо оцінили виконання Річної національної програми Україна - НАТО за 2018 рік
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 19 грудня 2018 року о 09:22

  18 грудня у Брюсселі відбулося засідання Комісії Україна – НАТО. Засідання було присвячене  оцінці  виконання Україною Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік  та пройшло під головуванням Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга. Українську делегацію очолила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Представники держав-членів високо оцінили виконання Річної національної програми-2018 та  позитивно відзначили впровадження нових методологій формування РНП-2019.

  Також був відзначений прогрес проведення ключових реформ в Україні.

  Представники держав-членів Альянсу запевнили у своїй подальшій політичній та практичній підтримці нашої держави на шляху до набуття членства в НАТО.

  Значна увага була приділена безпековій ситуації в Україні, агресивним діям Російської Федерації в акваторіях Азовського і Чорного морів, необхідності відновлення там свободи навігації та негайного звільнення українських моряків з російського полону і повернення кораблів, захоплених Росією.

  Генеральний секретар НАТО та представники держав-членів Альянсу засудили агресивні дії РФ проти України та порушення міжнародного права у Керченській  протоці і запевнили в своїй підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах.

  У НАТО високо оцінили виконання Річної національної програми Україна - НАТО за 2018 рік