• In English
 • У Мінмолодьспорту нагородили переможців та призерів ХХІ Спартакіади працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 12 грудня 2018 року о 15:08

  12 грудня в Мінмолодьспорту відбулося нагородження переможців і призерів XХІ Спартакіади серед працівників міністерств та інших органів центральних органів виконавчої влади.

  В урочистостях взяли участь заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Матвій Бідний, представники центральних органів виконавчої влади та відомств.

  Ярослав Войтович подякував учасникам  ХХІ Спартакіади за підтримку рухової активності та висловив сподівання, що кількість учасників змагань з кожним роком буде зростати.

  «Проведення Спартакіади серед працівників міністерств та інших  центральних органів виконавчої влади – це гарна ініціатива. Ініціатива, яка сприяє формуванню здорового способу життя. Тож, вважаю, ми з вами будемо й надалі продовжувати доводити, що державні службовці та працівники міністерств й інших центральних органів виконавчої влади – це та сила, яка спроможна популяризувати спорт», – підкреслив заступник Міністра.

  Нагадаємо, у  ХХІ Спартакіаді, що відбувалася  з 16 вересня по 10 грудня 2018 року, взяли участь команди 45 організацій – міністерств, державних служб, агентств, інспекцій комітетів та інших центральних органів виконавчої влади. Змагання проходили в 11-ти видах спорту: легка атлетика (легкоатлетичний крос), пейнтбол, риболовний спорт, городковий спорт, футзал, волейбол, боулінг, настільний теніс, теніс, більярдний спорт "Пул", більярдний спорт "Піраміда".

  У загальнокомандному заліку перше місце у групі “А” посіла збірна команда Служби безпеки України, друге місце – Міністерства оборони, третє –  Міністерства внутрішніх справ.

  У групі “В” перемогла команда Міністерства фінансів, друге місце посіла команда Міністерства молоді та спорту, третє – команда Міністерства юстиції.

  У групі “С” перемогла команда Державної казначейської служби, друге місце посіла команда Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на третьому місці – команда Державної аудиторської служби.