У Києві визначили переможців конкурсу міні-проектів «Healthyschools: заради здорових і радісних школярів»
Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 13 червня 2018 року о 17:41

13 червня в Холі Чемпіонів НСК «Олімпійського» відбувся  фінал пілотного етапу конкурсу міні-проектів у межах програми «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів».

Захід, організований центром «Розвитку КСВ» спільно з Mondelez International Foundation, проводився протягом квітня-травня 2018 року серед понад 70 закладів Києва, Київської та Сумської областей з метою популяризації здорового способу життя та виховання корисних звичок серед школярів.

Презентації фіналістів  оцінювала конкурсна комісія,  до якої увійшли представники організаторів, Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Національного олімпійського комітету України, Інституту модернізації змісту освіти,  Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України та UNICEF в Україні.

Організаторів, учасників та гостей фіналу конкурсу від імені Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, привітав Державний секретар Міністерства Олег Немчінов. Він відзначив, що завдяки подібним акціям у дітей та молоді відбувається процес формування свідомого ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

«Мінмолодьспорту підтримує ініціативи, де  важливим аспектом стає популяризація здорового способу життя серед учнів та  залучення до оздоровчої рухової активності. Впровадження раціонального харчування, заохочення дітей до фізичних активностей – це все  створює сприятливі умови для підтримки та розвитку здорового молодого покоління, що є визначним показником достатку кожної країни. Маю надію, що розроблені рекомендації в рамках Програми для закладів освіти щодо реалізації активностей будуть сприяти здоров’ю учнів», - йдеться у вітанні Міністра.

Фіналісти конкурсу не лише ділилися своїм досвідом, а й мали нагоду отримати поради  на тему здорового способу життя від зірок спорту - олімпійської  чемпіонки та майстра спорту міжнародного класу з багатоборства Наталії Добринської та  призера Олімпійських ігор зі стрибків у воду  Іллі Кваші.

За результатами заходу трьом закладам-переможцям – гімназії «Консул» (1 місце), Веденській гімназії №107 (2 місце) та  Ірпінській ЗОШ №13 (3 місце), було вручено сертифікати на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій на загальну суму 10 000 USD (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

Довідково

«HealthySchools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна програма, ініційована та розроблена за підтримки MondelēzInternationalFoundation, що має на меті протягом наступних трьох років сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні. Програми Фонду впроваджені вже у 10 країнах світу. У межах  Програми розроблено рекомендації для шкіл щодо реалізації активностей для покращення фізичного здоров’я, харчування дітей та дизайну шкіл.