• In English
 • У Держбюджеті-2019 передбачено понад 350 млн грн на проекти регіонального розвитку Дніпропетровщини
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 15 січня 2019 року о 12:02

  На проекти регіонального розвитку Дніпропетровської області в Держбюджеті-2019 передбачено 354,8 млн грн.  Цьогоріч держава збільшує обсяг фінансування ДФРР – області отримають більше можливостей і ресурсів на розбудову інфраструктури.

  «Децентралізація демонструє масштабні зміни. Відчувають їх і на Дніпропетровщині. На місця передані повноваження та фінансові ресурси, бюджети громад суттєво зросли. Одним із стимулів розбудови інфраструктури й соціальної сфери є Державний фонд регіонального розвитку. Цьогоріч він планує спрямувати в область понад 350 млн грн», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  Кошти – на створення нового освітнього простору у школах та дитсадках, будівництво й реконструкцію медустанов. Крім того, гроші спрямують на енергозберігаючі заходи в закладах освіти та охорони здоров’я. Серед пріоритетів і розвиток спортивної інфраструктури.

  ДФРР – один з інструментів, через який держава формує політику регіонального розвитку: підтримує будівництво та реконструкцію лікарень, шкіл, дитсадків, відновлення мостів, проведення термомодернізації будівель, створення ЦНАПів, ремонт доріг та інше.

  Рішення щодо проектів приймають обласні конкурсні комісії, затверджують міжвідомча комісія при Мінрегіоні та бюджетний комітет Верховної Ради.

  Загалом у 2019 році на розвиток регіонів держава планує надати понад 30 млрд грн підтримки.