• In English
 • У цьому році планується завершити реконструкцію стадіону “Спартак” у Житомирі
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 17 травня 2018 року о 16:49

  Міністр Ігор Жданов разом із Головою Житомирської обласної державної адміністрації Ігорем Гундичем перевірили хід реконструкції стадіону «Спартак».

  Як зазначив Ігор Жданов, це ще один об’єкт, який будується в Житомирі на умовах співфінансування з Державним фондом регіонального розвитку. На відновлення стадіону виділено понад 23 мільйони гривень: частину коштів дає міська рада, іншу - Уряд через ДФРР.

  Міністр відзначив, що триває будівництво нових та реконструкція існуючих трибун. Повністю будуть замінені покриття великого і малого полів, встановлені нові сидіння для глядачів.

  За словами Ігоря Жданова, від сонця та дощу вболівальників захищатиме восьмиметровий навіс. Також відремонтують адміністративне приміщення, роздягальні з душовими, кімнати для тренерів.

  “Згідно з планом реконструкції, на стадіоні «Спартак» покладуть чотири бігові доріжки по 420 метрів кожна. Це відповідає міжнародним вимогам. Отже, на стадіоні можна буде проводити не лише тренування, а й легкоатлетичні змагання”, - наголосив Міністр.

  Планується, що реконструкцію спортивного об'єкта буде завершено у 2018 році.