• In English
 • У 2018 році експерти Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області опрацювали понад 7 тис. проектів землеустрою за принципом екстериторіальності

  З початку 2018 року в рамках реалізації пілотного проекту із екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки до експертів органів Держгеокадастру у Житомирській області надійшло на опрацювання 7 369 проектів землеустрою з інших областей України.

  На сьогодні експерти опрацювали 7 210 проектів, з них найбільше – у Ружинському (726), Баранівському (709) та Бердичівському (691) районах.

  Водночас спеціалістами відділів Держгеокадастру у районах Житомирської області направлено на погодження до інших областей 5 331 проект землеустрою, з них опрацьовано 5 173 проекти.

  У Житомирській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 23 особи.

   Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.