• In English
 • Турецька Республіка є ключовим стратегічним партнером України та має вагомий вплив на розвиток безпекової ситуації в регіоні, - Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 12 березня 2019 року о 16:41

  Сьогодні, 12 березня, у Міністерстві оборони України відбулася офіційна зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.

  На початку заходу Степан Полторак привітав Ягмура Ахмета Гюльдере з початком його дипломатичної місії в Україні та наголосив на тому, що Турецька Республіка є ключовим стратегічним партнером України та має вагомий вплив на розвиток безпекової ситуації в регіоні. «Ми високо цінуємо підтримку турецькою стороною суверенітету, незалежності і територіальної цілісності нашої держави, невизнання окупації Криму», – зазначив Степан Полторак.

  У рамках зустрічі сторони обговорили стан та перспективи оборонної співпраці між країнами, а також безпекову ситуацію, що склалася в Чорноморському регіоні.

  Питання, що також виносилися на розгляд під час офіційної зустрічі, стосувалися українсько-турецької співпраці в оборонній сфері. Під час обговорення цих питань сторони висловили зацікавленість у посиленні військово-морської співпраці у Чорному морі, інтенсифікації воєнно-політичного діалогу з питань регіональної безпеки, а також нарощуванні темпів оборонно-промислового співробітництва.

  «У нас склалися дуже добрі відносини з Туреччиною, – зазначив на завершення зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак. – І ми очікуємо на подальшу підтримку, конструктивну та взаємовигідну співпрацю».