• In English
 • Сучасні методи командної роботи забезпечать якісне впровадження реформ

  Працівники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України пройшли перший тренінг з побудови команди та розкриття особистих лідерських якостей.

  Тренінг відбувся в рамках Меморандуму про співпрацю між Міністерством та Академією ДТЕК, який підписали в.о. державного секретаря Міненерговугілля Юлія Підкоморна та директор Академії ДТЕК Євген Бондаренко.

  Меморандум спрямований на взаємодію між Академію та Міненерговугілля з метою вдосконалення навичок, підвищення рівня командної роботи, ефективності та результативності діяльності співробітників Міністерства.

  Під час огляду навчальної бази Академії ДТЕК та спілкування з керівництвом Академії, в.о. державного секретаря Міненерговугілля Юлія Підкоморна зазначила: «Для Міністерства важливо розвиватися та слідкувати за сучасними трендами у таких напрямах, як менеджмент, комунікації та побудова ефективної командної роботи. Ми сподіваємося, що наші співробітники, які проходитимуть тренінги в Академії, реалізовуватимуть свої нові навички у подальшій роботі».

  У рамках тренінгу тренери Академії ДТЕК Анна Гончарук та Михайло Тустов провели низку вправ, які дають змогу на практиці отримати нові ідеї, інструменти та підходи, що дадуть можливість їх відразу втілити у щоденних робочих процесах для побудови позитивного ефекту командної роботи.