• In English
 • Студенти УАЛ з Вертепом завітали до Будинку Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 січня 2019 року о 10:00

  До Будинку Уряду в рамках урядової комунікаційної платформи «Єдиний голос» завітали з Колядою, з Вертепом учасники Київського осередку Української академії лідерства, які підтримуючи та поширюючи славні українські традиції, прагнуть «огорнути колядою всю Україну» і цьогоріч зі своєю програмою побували у багатьох містах країни. Урядовців колядники привітали з різдвяними святами та побажали успішного року.

  Коментуючи подію, Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко підкреслив, що «сьогодні Будинок Уряду перетворився на театр, в якому студенти Української академії лідерства поділилися своїми напрацюваннями завершення новорічно-різдвяних свят, зарядили різдвяним духом та позитивною енергією на увесь рік».

  «У стінах Кабінету Міністрів відбувся Вертеп – це говорить, що все буде добре у нас, і в Україні, чого і бажаю усім співвітчизникам», – сказав Володимир Бондаренко.

  Він подякував учасникам Української академії лідерства за чудовий Вертеп та побажав нових творчих програм. «Майбутнє є. Майбутнє – це ви. Україна зараз – це ви! Ви – Ukraine NOW!» – наголосив Володимир Бондаренко.

  Своєю чергою керівник Київського осередку Української академії лідерства Дмитро Олійник вручив Володимиру Бондаренку Подяку за успішну співпрацю з Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

  Студенти УАЛ з Вертепом завітали до Будинку Уряду Студенти УАЛ з Вертепом завітали до Будинку Уряду Студенти УАЛ з Вертепом завітали до Будинку Уряду Студенти УАЛ з Вертепом завітали до Будинку Уряду Студенти УАЛ з Вертепом завітали до Будинку Уряду Студенти УАЛ з Вертепом завітали до Будинку Уряду Студенти УАЛ з Вертепом завітали до Будинку Уряду