• In English
  • Степан Полторак: У найближчій перспективі ми очікуємо від національної промисловості сучасні ракетні катери – це суттєво посилить бойові спроможності ВМС України
    Міністерство оборони України, опубліковано 14 вересня 2018 року о 16:30

    У найближчій перспективі ми очікуємо від національної промисловості сучасні ракетні катери – це суттєво посилить бойові спроможності ВМС України. На цьому сьогодні, 14 вересня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час урочистих заходів з нагоди спуску десантно-штурмового катера «Кентавр» на замовлення оборонного відомства.

    «Національна промисловість оперативно реагує на воєнні загрози державі. Протягом останніх двох років колективом вітчизняного ПАТ «Кузня на Рибальському» було збудовано та передано національним Військово-Морським Силам 6 броньованих артилерійських катерів. Вони вже виконують бойові завдання за призначенням. Ми наполегливо нарощуємо сили – планово і системно. Сьогодні – ще одна перемога на цьому шляху. Спускається на воду перший корпус десантно-штурмового катера «Кентавр», – наголосив Степан Полторак.

    «У найближчій перспективі ми очікуємо від національної промисловості сучасні ракетні катери – це суттєво посилить бойові спроможності ВМС України. Пріоритетним залишається створення всього спектра сучасних кораблів та катерів, кораблів спеціального призначення та суден забезпечення. Впевнений, Україна крок за кроком наполегливо та системно стає повноцінною морською державою з потужним потенціалом забезпечення національної безпеки на морі», – зазначив Міністр оборони України.