• In English
 • Степан Кубів зустрівся з Генеральним директором Всесвітньої організації інтелектуальної власності Френсісом Ґаррі

  У рамках робочого візиту до Індії Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з Генеральним директором Всесвітньої організації інтелектуальної власності Френсісом Ґаррі.

  Під час зустрічі обговорювалися ключові напрямки реформування сфери інтелектуальної власності в Україні.

  “Завдяки своєму високому рівню освіченості, працьовитості і таланту українці створюють унікальні інноваційні рішення та продукти з високою доданою вартістю. Відтак реформа сфери інтелектуальної власності є одним з ключових пріоритетів Уряду та Мінекономрозвитку”, - підкреслив Перший віце-прем'єр-міністр України.

  Степан Кубів також додав, що для ефективної роботи важливо налагодити тісну взаємодію з фахівцями Всесвітньої організації інтелектуальної власності, зокрема, щодо спільної підготовки Національної стратегії України для розвитку сфери інтелектуальної власності.

  “Поєднання досвіду фахівців Мінекономрозвитку та ВОІВ дозволить створити якісний стратегічний документ для сфери інтелектуальної власності, що надалі стане дороговказом для розвитку в Україні високотехнологічних галузей економіки”, - наголосив Степан Кубів.

  Серед механізмів практичної підтримки творчої реалізації українців Перший віце-прем'єр-міністр виокремив подальший розвиток мережі центрів підтримки технологій та інновацій, а також подальше впровадження альтернативних процедур вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності в Україні.  

  Крім того, у планах Мінекономрозвитку на 2019 рік – проведення разом з ВОІВ Літньої школи з питань інтелектуальної власності, а також проведення «Дня України» під час 59-ї серії засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності.