• In English
 • Степан Кубів підписав Меморандум про співробітництво з Національною академією державного управління при Президентові України
  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, опубліковано 10 вересня 2018 року о 14:42

  Сьогодні, 10 вересня, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав Меморандум про співпрацю з Національною академією державного управління при Президентові України.

  Метою підписання Меморандуму є об’єднання спільних зусиль Мінекономрозвитку та Академії у реалізації заходів, спрямованих на імплементацію державної політики економічного і соціального розвитку та науково-методичний супровід підвищення кваліфікації фахівців Мінекономрозвитку, відповідальних за формування та реалізацію державної економічної політики, проведення економічних реформ в Україні.

  “Державну політику формують люди, які мають постійно підвищувати свою кваліфікацію, поліпшувати навички та професійні компетенції. Цей Меморандум про співробітництво з Академією [державного управління] дозволить зосередити спільні зусилля та підвищити фаховий рівень державних службовців Мінекономрозвитку, які безпосередньо залучені до роботи з формування та реалізації державної економічної політики”, - прокоментував документ Степан Кубів.

  Довідково

  НАДУ (Національна академія державного управління при Президентові України) - державний вищий навчальний заклад України з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.