• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 14 червня 2019 року о 09:29

  Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі.

  За минулу добу пасажиро-транспортний потік в цілому залишався на рівні попередньої доби. Загалом через КПВВ прослідувало 42,3 тисячі осіб та 5,1 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 9965 осіб та 1175 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 9570 осіб та 1625 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 8210 осіб та 1345 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 4300 осіб та 975 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 10290 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 10/55; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 20/60; «Гнутове» – 10/15.

  Учора прикордонні наряди Лисичанського та Краматорського загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Станиця Луганська» та «Майорське» припинили дві спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Так, на тимчасово окуповану територію України намагались провезти взуття та аудіотехніку на загальну суму понад 30 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справ про адміністративне правопорушення.

  Крім того, у КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову, кримінальне правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, громадянина передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

  Також прикордонники в КПВВ «Майорське» запобігли спробі вивезення дитини до ТОТУ по підробленому дорученню від батька. Громадянка України, що прямувала до ТОТУ з немовлям 2019 року народження, надала на контроль нотаріально посвідчену згоду від батька дитини. Однак правоохоронці з’ясували, що на момент видачі документа батько дитини знаходився за межами контрольованої Україною території. Про виявлення ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» повідомлено співробітників Національної поліції. Тривають заходи по з’ясуванню усіх обставин справи.