• In English
 • Торік херсонські експерти розглянули 7 267 проектів землеустрою

  Упродовж 2018 року на розгляд херсонських експертів надійшло до опрацювання за принципом екстериторіальності 7 334 проекти землеустрою з різних областей України. На сьогодні фахівці здійснили розгляд 7 267 документацій, з яких 4 769 отримали позитивний висновок і були погоджені експертами. Не отримали погодження 2 498 проектів землеустрою. Розгляд решти 67 проектів триває.

  За цей період структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили на погодження до інших областей 7 205 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки. На сьогодні опрацьовано 7 115 проектів, ще 90 примірників землевпорядної документації перебувають на розгляді.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які обрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.