• In English
 • Протягом 2018 року київські аудитори забезпечили відшкодування втрат на майже 50 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 28 січня 2019 року о 10:42

  Протягом 2018 року державні аудитори апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на майже 50 млн грн.

  За цей період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло більш як 13,4 млн грн та відшкодовано майже 35 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами ревізій прийняли 127 управлінських рішень та виконали
  155 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

  Матеріали 84 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато
  21 досудове розслідування та вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  У 21 випадку до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

  Окрім того, за недотримання законодавства 95 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 61 – до дисциплінарної та матеріальної, двох осіб звільнено із займаних посад.