• In English
  • Призначено капітанів морських портів, які перемогли у конкурсі, – Морська адміністрація

    Призначення капітанів морських портів – логічний результат завершення конкурсів на заміщення вакантних посад капітанів морських портів України з дотриманням принципів забезпечення рівного доступу, політичної неупередженості, законності, прозорості, доброчесності.

    Таке новаторське управлінське рішення  свідчить про значну увагу чинного Уряду до інфраструктурної сфери економіки, яка може і повинна наповнювати державну скарбницю.

    «Оскільки порти належать державі, капітан морського порту – обличчя держави, її візитівка. Переконаний, що високопрофесійність, обізнаність із світовими вимогами та тенденціями у сфері безпеки мореплавства – основа і запорука ефективної та результативної роботи», –  наголосив Голова Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитро Петренко.

    Вітаючи новопризначених держслужбовців, Голова Морської адміністрації зазначив, що саме сьогодні створюється сучасна модель організації вітчизняного судноплавного бізнесу. Дмитро Петренко побажав новопризначеним держслужбовцям сумлінної праці на відповідальних посадах та вручив службові посвідчення.