Привітання Володимира Гройсмана з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 березня 2018 року о 09:02

Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом!

Сфера житлово-комунального господарства є однією з базових галузей української економіки та соціальної сфери. Від якісної і ефективної роботи комунальників залежить тепло у наших квартирах та чистота наших дворів, належне водопостачання будинків та загальний благоустрій у містах і містечках.

Реформа житлово-комунального господарства, яку запроваджує Уряд, сприятиме створенню конкурентного середовища і формуванню прозорого та ефективного ринку житлово-комунальних послуг, впровадженню ефективної інвестиційної політики в галузі житлово-комунального господарства та удосконаленню тарифної моделі. Наше завдання – побудова такої системи житлово-комунального господарства, у якій громадяни отримуватимуть якісні і зручні послуги за кращими світовими зразками та матимуть можливість обирати постачальника цих послуг на власний розсуд. У реалізації цього Уряд покладається насамперед на працівників сфери житлово-комунального господарства. Впевнений, що знання, вміння і навички фахівців-комунальників дадуть змогу вивести комунальне господарство України на якісно новий рівень.

Нехай результати Вашої роботи говорять самі за себе, а клієнти завжди залишаються задоволені Вашою роботою. Бажаю всім працівникам галузі міцного здоров’я і довголіття, родинного благополуччя та усіляких гараздів.

З повагою

Прем’єр-міністр України                                            Володимир ГРОЙСМАН