• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем енергетика
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 грудня 2018 року о 09:00

                                                                  

  Шановні енергетики!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем енергетика!

  Енергетична система є одним з ключових і визначальних елементів будь-якої економіки. Від стану енергетичних мереж, нормативного базису, напряму розвитку енергетики залежить загальний успіх промислового сектору, малого і великого бізнесу, а також споживачів. Тому формування енергетичної політики є одним з визначальних чинників розвитку та спрямованості економіки. Від цього залежить, без перебільшення, добробут усіх громадян.

  Протягом останніх років Уряд проводить цілеспрямовану політику реформування енергетичної сфери нашої країни. Одним з наших пріоритетних завдань державної політики загалом є зміцнення енергетичної незалежності. Так, уже в середньостроковій перспективі ми сподіваємося вийти на повне задоволення потреб країни газом внутрішнього видобування. Впевнений, що це гарантуватиме нам остаточне розв’язання «газової проблеми» та означатиме досягнення повноцінного енергетичного суверенітету.

  Водночас однією з найважливіших змін повинно стати радикальне впровадження заходів з енергоефективності, які мають на меті зменшення енергоємності промисловості і раціональне використання ресурсів. Від цього залежить не лише конкурентоспроможність національної економіки, а й добробут кожного господарства нашої країни. У здійсненні цих напрямів енергетичної політики ми покладаємося на професіоналізм та досвід працівників енергетичного сектору.

  Висловлюю подяку нашим енергетикам за підтримку та активну реалізацію державної політики, спрямованої на досягнення енергетичної незалежності та доступність енергетичних послуг для підприємств і громадян. Бажаю всім міцного здоров’я, матеріального достатку і подальших професійних успіхів!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                  Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем енергетика