• In English
 • Представники Київської асоціації військових аташе вшанували пам’ять українських героїв, які віддали свої життя за рідну землю
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 грудня 2018 року о 12:32

  Сьогодні, 13 грудня, на території Міністерства оборони України відбувся ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, на знак подяки та данини шани воїнам, які загинули цього дня в різні роки та внаслідок російської збройної агресії на сході України.

  У щоденному церемоніалі вшанування полеглих внаслідок російської збройної агресії на сході країни українських Героїв взяли участь заступники Міністра оборони, представники Київської асоціації військових аташе акредитованих в Україні, офіцери та працівники структурних підрозділів Міноборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

  Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

  Сьогодні, 13 грудня, на знак подяки та данини шани полеглим Українським Героям пролунав Дзвін Пам’яті...

  У цей день 13 грудня 2017 року внаслідок російської збройної агресії загинув старший солдат КОРНЕЛЮК Павло Володимирович. 

  Присутні вшанували загиблих героїв та поклали квіти до Стелли Пам’яті.

  ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!

  Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

  Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стеллою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

  Дзвін Пам’яті виготовлено на пожертви небайдужих громадян.