• In English
 • Понад 809 тис. грн отримуватиме щорічно місцевий бюджет Івано-Франківщини завдяки проведеним електронним земельним аукціонам

  З початку реалізації пілотного проекту з проведення земельних торгів на базі електронної торгової системи ProZorro.Продажі на електронних торгах, що відбулися 27 грудня 2018 року та 3 січня 2019 року, продано права оренди на 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 102 га, які розташовані за межами населених пунктів Рогатинського району Івано-Франківської області.

  У ході торгів максимальна ставка орендної плати сягнула 49%, середній розмір річної орендної плати за результатами торгів становить 24% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  Завдяки електронним земельним аукціонам місцевий бюджет Рогатинського району Івано-Франківської області поповнився від річної орендної плати на суму 809,47 тис. гривень.

  Довідково

  Порядок продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) на конкурентних засадах у формі аукціону встановлений главою 21 Земельного кодексу України. Порядок реалізації пілотного проекту з проведення електронних земельних торгів було затверджено постановою КМУ від 21 червня 2017 року №688.