Питання створення Антикорупційного суду є критичним та принциповим для Уряду, для продовження реформ, – Олександр Саєнко
Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 червня 2018 року о 12:09

Створення Антикорупційного суду в Україні, запуск дієвого, якісного механізму боротьби з корупцією – питання номер один для українського Уряду та громадян, повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

"Ми домоглися росту, який економіка демонструє дев'ять кварталів поспіль, коли реформи на марші, а деякі з них вже починають давати результати. Однак ми підійшли до рубікону, і треба визначатися. Україна не може рухатися вперед без формування справжньої довіри, як внутрішньої довіри – з боку громадян, які чекають від влади змін і які прагнуть європейських цінностей, так і зовнішньої довіри – з боку інвесторів, наших міжнародних партнерів", - сказав він.

Олександр Саєнко нагадав, що останні роки послідовно створювалася система боротьби з корупцією, була почата реформа системи державного управління, в результаті якої модернізується державний апарат, до влади приходять молоді люди, позбавлені «гена» корупції, з креативним мисленням і новими підходами рішення державних проблем.

"Але все це наповнення не запрацює, без повністю сформованого ефективного механізму протидії корупції. І в цьому контексті створення незалежного і справедливого Антикорупційного суду – це критичне питання. Без справжньої боротьби з корупцією немає справжніх реформ. Незалежний і справедливий Антикорупційний суд – це принципове питання. Всі інші – це як лікувати важку хворобу заговорами, я в це не вірю. Ми готові відстоювати те, у що віримо. І готові за це боротися", - наголосив Міністр Кабінету Міністрів України.