• In English
  • Підтримка Македонією України залишатиметься незмінною
    Міністерство закордонних справ України, опубліковано 31 травня 2018 року о 15:19

    Підтримка Македонією України залишатиметься незмінною. Про це заявила Парламентська делегація Республіки Македонія на чолі з керівником Міжпарламентської групи дружби Македонія – Україна Йованом Мітрескі в ході зустрічі із заступником Міністра закордонних справ України Василем Боднаром, що відбулася 30 травня 2018 року в МЗС України.

    Українська сторона поінформувала македонську делегацію про загострення ситуації на Донбасі внаслідок триваючої агресії РФ проти України. Сторони відзначили ідентичність зовнішніх викликів, які стоять перед обома державами та найбільш небезпечним з яких є агресивна політика Москви, а також приділили увагу проблематиці розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

    Співрозмовники домовились забезпечити високу динаміку та активізацію співпраці в політичній, економічній та культурно-гуманітарній сферах. Був узгоджений подальший алгоритм взаємодії на всіх міжнародних платформах, у т.ч. у напрямі взаємної підтримки європейської та євроатлантичної інтеграції України та Македонії.