• In English
 • МЗС: Підтримання прав людини – спільна відповідальність Уряду, Парламенту та громадянського суспільства
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 10 грудня 2018 року о 19:02

  10 грудня 2018 року в Києві, на Михайлівській площі, відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини та 70-ї річниці Загальної декларації прав людини.

  У заході, організованому Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні та Міністерством закордонних справ України, взяли участь глави дипломатичних місій і представництв міжнародних організацій, органів державної влади та громадянського суспільства, окремі громадяни.

  Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця у вітальному слові наголосив на важливості дотримання прав людини, особливо в умовах збройного конфлікту. Саме з цією метою у 2014 році після початку російської військової агресії та окупації Кримського півострова Україна ініціативно запросила місію ООН для надання допомоги в моніторингу порушень прав людини на окупованих територіях.

  «Підтримання прав людини є спільною відповідальністю Уряду, Парламенту та громадянського суспільства, яка починається з кожного з нас», - зазначив Сергій Кислиця, окремо наголосивши на важливості присутності Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні на тимчасово окупованих територіях.

  В урочистому відкритті заходу також взяли участь Глава Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Фіона Фрейзер, Координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані, посли іноземних держав в Україні.