• In English
 • Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством освіти, науки та спорту Республіки Словенія
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 12 лютого 2019 року о 17:42

  11 лютого у Клубі Кабінету Міністрів України відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством освіти, науки та спорту Республіки Словенія про співробітництво у сфері спорту.

  Захід відбувся під час проведення 8 засідання Спільної українсько-словенської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

  Свої підписи під документом поставили Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та Державний секретар Міністерства закордонних справ Республіки Словенія Добран Божич.

  Меморандум сприятиме створенню нормативно-правової бази українсько-словенського співробітництва у сфері спорту. Це забезпечить необхідні правові умови для розвитку двосторонніх українсько-словенських зв’язків через центральні органи виконавчої влади та громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості.

  Відповідно до угоди, Міністерства мають скоординовувати позиції стосовно міжнародних заходів у сфері спорту, заохочувати участь представників держав у двосторонніх спортивних заходах, сприяти обміну досвідом та розвитку выдносин між громадськими спортивними організаціями.

  Таке співробітництво реалізується за допомогою спільних навчально-тренувальних зборів національними спортивними федераціями обох держав, просування співпраці у сфері підготовки висококваліфікованих тренерів та співробітництва щодо боротьби з допінгом у спорті, сприяння "Спорту для всіх" та розвитку спорту осіб з інвалідністю тощо.