• In English
  • Павло Розенко доручив правоохоронцям гарантувати безпеку під час відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 19 липня 2018 року о 12:27

    Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко доручив правоохоронним органам, зокрема МВС та Нацполіції, гарантувати безпеку громадянам під час заходів з відзначення  1030-річчя Хрещення Київської Русі-України. На цьому він наголосив у ході засідання Оргкомітету з підготовки та проведення відповідних заходів.

    «Ми отримали від релігійних організацій, зокрема УПЦ КП, УАПЦ та громадських організацій, звернення про проведення цілої низки масових заходів в рамках відзначення 1030-річчя Хрещення Русі, насамперед, 28 липня. Я доручаю правоохоронним органам, і звертаю на це увагу МВС і Нацполіції, гарантувати безпеку громадянам під час проведення цих заходів. Потрібно зробити все можливе, щоб уникнути будь-якого загострення, будь-яких провокацій і щоб усі заходи пройшли мирно, конструктивно і показали всьому світу , що українці можуть єднатися і проводити такі заходи спільно і всі разом», - сказав Віце-прем’єр-міністр.