Павло Клімкін візьме участь у 128-му Міністерському засіданні Комітету міністрів Ради Європи
Міністерство закордонних справ України, опубліковано 17 травня 2018 року о 12:04

17-18 травня 2018 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить візит до Королівства Данія, де візьме участь у 128-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи на рівні міністрів.

Ключовою темою цьогорічної дискусії очільників зовнішньополітичних відомств 47 країн-членів РЄ стане проблематика реагування на сучасні виклики демократичній безпеці у Європі та, зокрема, роль Організації у вирішенні сучасних конфліктів та криз на континенті.

Дискусія також торкнеться питань забезпечення ефективності системи Європейської конвенції з прав людини у довгостроковій перспективі, проблематики захисту осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних, співпраці РЄ та ЄС, а також стану демократії, прав людини і верховенства права у сучасній Європі.

Павло Клімкін порушить питання російської агресії проти нашої держави та звільнення незаконно утримуваних Росією громадян України.

У ході візиту також заплановано проведення низки двосторонніх зустрічей.

Під час засідання відбудеться передача головування в Комітеті міністрів РЄ від Королівства Данія до Республіки Хорватія на наступний піврічний період.