• In English
 • Олена Сукманова відкрила в Тернополі 26-й в Україні «Open Space»
  Міністерство юстиції України, опубліковано 11 грудня 2018 року о 15:55

  Перший заступник Міністра юстиції Олена Сукманова відкрила у Тернополі центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС), який працюватиме у форматі «Open Space». Це вже 26-й за рахунком такий офіс в Україні.

  «За останній рік у рамках реформування системи ДРАЦС Міністерство юстиції відкрило 25 офісів «Open Space» в усіх регіонах України. Сьогодні ми відкриваємо останній у цьому році 26-й офіс у Тернополі. У 2019 році ми продовжимо цю роботу, але перемістимося з обласних центрів в інші міста», - сказала Олена Сукманова.

  За її словами, цей офіс працюватиме за європейськими стандартами обслуговування громадян, тобто тут послуги будуть надаватися швидко, якісно та в комфортних умовах. «Ми змінили саму філософію надання послуг, зараз все прозоро, відкрито й відвідувач бачить, чим займаються наші працівники, що вони, наприклад, не п‘ють каву за зачиненими дверима», - сказала перший заступник Міністра юстиції.

  Олена Сукманова розповіла, що в «Open Space» громадяни можуть отримати всі послуги, які надають відділи ДРАЦС, у тому числі й апостиль. Це, зокрема, отримання свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтва про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану.

  «Що важливо, тут є можливість оплатити всі послуги банківською карткою з допомогою терміналу. Відвідувач вже не повинен бігати за три квартали в пошуках банку, щоб оплатити квитанцію, як це було раніше», - зазначила перший заступник Міністра.

  Олена Сукманова особисто відтестувала роботу центру і за п’ять хвилин отримала повторне свідоцтво про шлюб.

  Вона запросила всіх жителів та гостей Тернополя завітати в «Open Space» на вулиці Грушевського, 8 та на власному досвіді переконатися у якості послуг, які тут надаються.