• In English
 • Олександр Саєнко: Україна - на шляху змін
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 березня 2018 року о 08:57

  Україна - на шляху змін. Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко під час дискусії, що відбулася в рамках "Тижня України" у Берліні.

  Предметом дискусії було обговорення прогресу реформ в Україні, перспектив співробітництва  Німеччини та України.

  "Після Революції Гідності 4 роки тому Уряд мав 2 головні завдання: зупинити агресію Росії та економічний спад. На сьогодні нам вдалось не тільки зупинити цей спад. Ми маємо зростання ВВП та промислового виробництва, більш ніж 40 відсотків експорту зараз орієнтований на ЄС. Це дозволило Уряду вперше за роки незалежності розпочати структурні реформи, боротьбу з корупцією та реформу системи державного управління", - зазначив Міністр.

  "Зараз Україна на шляху змін. Для інвесторів це країна можливостей з економікою, що зростає", додав він.

  Про те, що на порядку денному українського Уряду стоїть багато структурних реформ, зазначив Пітер Вагнер, керівник групи підтримки України в ЄС. Він також додав, що потенціал України є значним: "Україна має сильну індустріальну базу, вона вміє будувати літаки і супутники. За останні 4 роки змінилось більше, ніж за всі роки незалежності. Зараз вибудовується побудова нової, сучасної західної країни".

  Нільс Шмідт, депутат Бундестагу, член та заступник Голови Комітету закордонних справ відзначив, що за останні роки відбулось багато реформ, проте Уряд повинен закріпити цей результат.

  "Через затримку реформ протягом 20 років запровадити зміни важко. Проте є зміни в суспільстві, економіці", - сказав Нільс Шмідт. Він додав, що питання закріплення цього результату - це питання посилення інституційної спроможності державного управління.

  "Ми будемо підтримувати Україну", - наголосив він.

  Олександр Саєнко подякував європейським партнерам за комплексну підтримку реформ в Україні. "Завдяки цьому Україна має шанс провести структурні реформи та стати успішною, процвітаючою європейською країною", - наголосив Міністр.

  Олександр Саєнко: Україна - на шляху змін