• In English
 • Олег Наливайко: Загалом оцінити реформу друкованих ЗМІ можна буде лише за рік

  Центр демократії та верховенства права провів експертне обговорення трьох років реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ. Участь у заході взяли Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко та експерти профільних медійних організацій. Вони обговорили результати роздержавлення, а також найближче майбутнє реформи.

  Олег Наливайко зауважив, що загалом оцінити реформу стане можливо лише за рік.

  «Із 607 комунальних видань реформувалися 323, а це 52%. За нашими внутрішніми прогнозами, цифра реформованих видань може сягнути 400», – сказав він.

  Також Голова відомства зазначив, що Міністерство юстиції готове йти на поступки, серед яких і тримісячне продовження періоду на доопрацювання пакета документів, якщо до 31 грудня були подані не всі матеріали. Також, за словами Олега Наливайка, лояльно ставитимуться до тих редакцій газет, перереєстрація яких не була здійснена з вини держустанови. У такому випадку можливим буде зареєструвати нове видання із попередньою назвою.

  Учасники обговорення – представники Центру демократії та верховенства права, ГО «Детектор-медіа», «Фонд розвитку ЗМІ», Агенції розвитку локальних медіа «Або» обговорили фінансові та управлінські  проблеми, які існують у реформованих ЗМІ, та шляхи подолання цих проблем.