• In English
  • НАЗК у співпраці з Нацрадою контролюватиме використання партіями і кандидатами рекламних бюджетів на телебаченні
    Національне агентство з питань запобігання корупції, опубліковано 19 грудня 2018 року о 14:46

    Сьогодні Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул та Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко підписали меморандум про співпрацю з метою забезпечення дотримання вимог виборчого та антикорупційного законодавства у сфері телерадіомовлення.

    «Підписаний меморандум – це платформа для нашого співробітництва, ми зможемо доповнити один одного у контролі виборчих фондів партій. Так, партії звітують про свої витрати до НАЗК. Нацрада своєю чергою має повноваження щодо контролю за політичною агітацією, ми робитимемо перехресний контроль інформації, яку політичні партії подають до НАЗК, щодо спрямування ними коштів на телевізійну рекламу. Підкреслюю, ми не контролюємо медіа, але контролюємо витрати, які партії витрачають на медіа-рекламу», – зазначив Олександр Мангул.

    Підписання меморандуму сприятиме ефективній взаємодії НАЗК і Нацради та дозволить обмінюватися інформацією щодо використання ефірного часу замовниками політичної й соціальної реклами, законного та цільового використання політичними партіями коштів, виділених з державного бюджету на фінансування їх статутної діяльності, повноти та достовірності відомостей, що включені до поданих звітів партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів, виборчих фондів кандидатів на пост Президента.