• In English
 • Наші партнери з 19 країн на найвищому рівні рішуче засвідчили підтримку України, - Командувач ВМС ЗСУ на церемонії закриття «Сі Бриз – 2018»
  Міністерство оборони України, опубліковано 21 липня 2018 року о 18:06

  В Одеській, Миколаївській областях та північно-західній частині Чорного моря завершилося українсько-американське навчання “Сі Бриз – 2018”. На церемонію закриття берегового компонента прибув командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

  «У складній воєнно-стратегічній обстановці наші партнери з 19 країн на найвищому рівні рішуче засвідчили підтримку України. Я впевнений у нашій ефективній взаємодії на морі, в повітрі та на землі, тобто всюди, де потрібні спільні дії в ім’я миру і стабільності, - зазначив керівник виду ЗС України. - Спільним відпрацюванням завдань ми продовжуємо добру традицію морської дружби та партнерства, які з роками ставатимуть все міцнішими», - додав він.

  За словами віце-адмірала Ігоря Воронченка, всі компоненти гідно справилися із завданнями і поставлені цілі було досягнуто. Особовий склад Морського командування, який склав основу багатонаціонального морського штабу, на практиці продемонстрував свій професіоналізм, успішно здійснивши планування операцій та управління силами за стандартами НАТО з моря. Загалом у ході навчання корабельні екіпажі пройшли в морі близько 2500 миль, авіатори здійснили понад 200 польотів із загальним нальотом близько 105 годин, морські піхотинці виконали більше 400 стрибків з парашутом, половина з яких – вночі, а 60 – на воду, дайвери провели під водою більше 70 годин.

  Церемонія завершилася словами подяки, врученням подарунків і колективним фото на згадку.