• In English
 • Національний університет оборони України ім. Івана Черняховського відвідали представники Національної академії оборони Австрійської Республіки
  Міністерство оборони України, опубліковано 08 листопада 2018 року о 17:33

  Сьогодні, 8 листопада, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відвідала делегація Національної академії оборони Австрійської Республіки у супроводі аташе з питань оборони при Посольстві Австрійської Республіки в Україні полковника Еріха Сюмбергера.

  Представники австрійського військового навчального закладу, начальник Інституту забезпечення миру та дослідження конфліктів Національної академії оборони Австрійської Республіки Вальтер Файхтингер та директор департаменту Національної академії оборони Австрійської Республіки полковник Томас Рапац (колишній аташе з питань оборони при Посольстві Австрійської Республіки в Україні) зустрілися з заступником начальника університету з навчальної роботи генерал-майором Сергієм Салкуцаном та заступником начальника університету полковником Валерієм Доброгурським.

  Під час брифінгу іноземні гості ознайомилися із завданнями та структурою НУОУ, особливостями організації навчального процесу та відбору слухачів на навчання, змістом навчальних програм, а також із взаємозв’язками між системами кадрового менеджменту та професійної військової освіти.

  Значну увагу було зосереджено на обговоренні пріоритетних питань удосконалення освітнього процесу в університеті в контексті оборонної реформи в Україні, а також перспективної моделі трансформації національної військової освіти відповідно до стандартів НАТО.

  Сторони обмінялися поглядами на аспекти зміцнення партнерських відносин між Національною академією оборони Австрійської Республіки та Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського.