• In English
 • На Херсонщині фахівці опрацювали 1 405 проектів землеустрою, що надійшли з різних областей України

  Від початку нинішнього року на розгляд херсонських експертів надійшло 1 499 електронних примірників землевпорядної документації з інших областей. На сьогодні фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області опрацювали 1 405 робіт, що становить 93,7% від загальної кількості.

  У лютому 2019 року експерти землевпорядної служби Херсонщини опрацювали за принципом екстериторіальності 742 проекти землеустрою. За результатами здійсненої експертизи позитивний висновок отримали 516 примірників документації, решта проектів не були погоджені через суттєві зауваження до їх змісту.

  Спеціалістами Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області у лютому цього року направлено на погодження до інших областей 764 проекти землеустрою.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.