• In English
 • На Харківщині Степан Полторак зустрівся з військовослужбовцями 92-ї окремої механізованої бригади, які повернулися з району виконання завдань ООС
  Міністерство оборони України, опубліковано 29 грудня 2018 року о 14:59

  29 грудня під час робочої поїздки на Харківщину, Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з військовослужбовцями 92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, які повернулися з району виконання завдань операції Об’єднаних сил.

  «Я маю велику честь бути з вами і привітати вас після того, як ви з честю та мужністю виконали завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил. Ви записали в славетний шлях бригади чергове завдання, яке було не простим. Останніми роками, славетний шлях 92-ї бригади має в своєму арсеналі бої під Іловайськом, Дебальцевим, Красногорівкою, в Мар’їнці та Станиці Луганській. Сьогодні ви повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил і виконання завдань в районі Авдіївки. Це місто є оплотом мужності і героїзму як військових, так і цивільних. Це непроста ділянка нашої оборони, і ви зробили все можливе задля того, аби ворог не просунувся вперед ні на метр», – звертаючись до воїнів, зазначив Степан Полторак.

  За словами глави оборонного відомства, з’єднання сьогодні продовжує нарощувати бойові спроможності.

  «Ви стали сильнішими, отримали потужну зброю та відповідний рівень підготовки. Та найголовніше, на що я хотів би звернути вашу увагу, це величезний здобуток вашого колективу: солдат, офіцер, люди, які виконують бойові завдання», – наголосив Міністр оборони України.

  Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих воїнів бригади та українських захисників, які віддали свої життя за нашу державу.

  «Я хочу сказати слова вдячності головному сержанту механізованого взводу Ігорю Максимовському, який у червні 2017 року вдало керував захистом опорного пункту. Дякую командиру 3-го механізованого батальйону Андрію Бородіну за те, що він вмілими, рішучими, своєчасними рішеннями жодного разу не дав можливості противнику просунутися вперед, максимально забезпечуючи безпеку своїх підлеглих, і при цьому його підрозділ завдав втрат противнику. Я дякую за службу заступнику командира 3-го батальйону Василю Божку, який у складі танкового підрозділу лише в одному бою знищив три танки, і за це він отримав високе звання Героя України», – підкреслив Степан Полторак.

  Під час урочистостей Міністр оборони України нагородив військовослужбовців 92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України відомчими відзнаками та нагородами.