• In English
 • На Черкащині зареєстровано в Державному земельному кадастрі майже 22,5 тис. земельних ділянок завдяки електронному сервісу

  Станом на сьогодні до структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області надійшло 27 911 заяв про реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі, сформованих інженерами-землевпорядниками за допомогою онлайн-сервісу. Нині фахівці опрацювали 27 536 заяв, за якими зареєстровано 22 464 земельні ділянки. У роботі перебувають ще 375 заяв.

  Найбільше наділів зареєстровано за допомогою електронного сервісу в м. Черкасах (1 306), Черкаському (2 961), Христинівському (2 542) й Уманському (2 281) районах Черкаської області.

  Сертифіковані інженери-землевпорядники здійснюють реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі в онлайн-режимі за допомогою сервісу e.land.gov.ua за декілька хвилин.  Це значно економить час і зменшує зусилля громадян, робить процес прозорим, усуває суб’єктивні фактори під час реєстрації земельної ділянки.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.