• In English
 • МІП відзвітувало за підсумками діяльності у 2018 році
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 01 березня 2019 року о 18:00

  1 березня у прес-центрі Кабінету Міністрів України відбулася звітна прес-конференція керівництва Міністерства інформаційної політики України за підсумками діяльності у 2018 році.

  «Міністерство працює за принципами абсолютної прозорості та підзвітності. Тому радо презентуємо наш традиційний щорічний звіт про виконану роботу», - зазначила перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

  Вона розповіла про роботу МІП у сфері інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу та європейської інтеграції. Серед основних здобутків Еміне Джапарова назвала ухвалення Урядом двох важливих документів: Стратегії інформаційної реінтеграції Криму та Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу, відновлення мовлення низки українських телеканалів та радіостанцій на окупованих територіях, проведення ключових комунікаційних кампаній, спрямованих на різні аудиторії – Україна, світ та окуповані території.

  Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін розповів про зусилля, яких докладає МІП у сфері впровадження Доктрини інформаційної безпеки, розбудови системи стратегічних та кризових комунікацій. Також він підкреслив, що завдяки налагодженню діалогу з офісом компанії Facebook вдалося верифікувати сторінки українських органів державної влади та ефективно протидіяти поширенню дезінформації.

  Державний секретар Артем Біденко основним досягненням 2018 року назвав затвердження бренда Ukraine NOW та його активне просування на міжнародній арені. Окрім того, він відзначив проведення більше 50 соціальних інформаційних кампаній, присвячених видатним датам історії України, впровадженню реформ та популяризації армії, покази патріотичних українських фільмів за кордоном та у маленьких містах України, фестиваль української музики «Твоя Країна fest», що пройшов у 7 містах, етнопокази «Українські амаzонки» тощо.

  З повним тестом звіту можна ознайомитись за посиланням.