• In English
 • МІП презентувало радіопрограму з вивчення української мови
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 20 серпня 2018 року о 18:12

  20 серпня у прес-центрі ІА «Укрінформ» Міністерство інформаційної політики презентувало радіопрограму з вивчення української мови «Українська – це просто!». Вона виходитиме щодня у будні о 18:30 на радіо «Хіт FM».

  «Популяризувати українську мову треба ненав’язливо, не можна примусити до цього. Так само не можна заборонити говорити якоюсь іншою мовою. Треба прищеплювати любов до мови через українську музику, пісні та українські вірші. Треба заговорити з кожним українцем так, щоб він теж заговорив українською», - зазначила радник Міністра інформаційної політики Марина Соботюк.

  Програма виходитиме у зручному для сприйняття форматі. Протягом однієї хвилини ведуча, професійний філолог Оксана Бас-Кононенко, навчатиме слухачів правильно і красиво спілкуватися рідною мовою, пояснюватиме значення різноманітних українських слів та виразів.

  «Багато хто хоче заговорити українською мовою, але не наважується. Вважаю, що через ось такий прекрасний, ненав'язливий, простий формат ми зможемо допомогти», - говорить Оксана Бас-Кононенко, яка є доцентом кафедри української мови та прикладної лінгвістики Інституту філології Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

  Контент-директор «Хіт FM» Анна Лісовська підкреслила, що програма виходитиме у прайм-тайм, коли люди повертатимуться з роботи додому. «Вони будуть звертати увагу не на затори, а на хорошу програму про українську мову. У такому форматі вони можуть слухати у дорозі та запам’ятовувати", - додала вона.