• In English
 • Міноборони: Заходи з ліквідації наслідків надзвичайної події на території 6-го Арсеналу триватимуть у цілодобовому режимі
  Міністерство оборони України, опубліковано 09 жовтня 2018 року о 16:59

  Станом на 16:00 9 жовтня інтенсивність вибухів на складах військової частини А-1479 значно знизилася. Наразі фіксуються вибухи боєприпасів невеликих калібрів та набоїв до стрілецької зброї. Про це з місця надзвичайної події, яка сталася в ніч на 9 жовтня поблизу Ічні Чернігівській області, повідомив начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олексій Чернобай.

  За його словами, значне зменшення задимленості території дозволило оперативному штабу з ліквідації наслідків задіяти аеророзвідку над місцем надзвичайної події. Здійснюється моніторинг осередків займання.

  На місці події працює три інженерні машини розгородження (ІМР) та три пожежні танки ГПМ-54. Завдяки роботі спеціальної техніки вдалося значно зменшити територію займання.

  У шести населених пунктах працюють патрулі Військової служби правопорядку у ЗС України з метою упередження можливих випадків мародерства, виявлення можливих залишків боєприпасів та проведення профілактики серед місцевого населення.

  Начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олексій Чернобай підкреслив, що військовослужбовці ЗС України та інших військових формувань, які перебувають на місці надзвичайної події, працюватимуть у цілодобовому режиму до повної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

  Нагадаємо, що сьогодні сталася надзвичайна ситуація в Чернігівській області на складах військової частини А-1479. Володимир Гройсман провів засідання оперативного штабу, де визначені першочергові потреби людей і ухвалені рішення, необхідні для їхнього забезпечення. Прем’єр-міністр подякував рятувальникам та місцевій владі за оперативну евакуацію та розміщення людей.